KONST / Litografier / Färglitografi 14477561
nr 1447 7561
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 222/250, daterad 78. Färglitografi, bildmått: 30x27, yttermått inklusive ram: 49x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:17:40
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman